Послуги

Ресторан / бар

Одна з родзинок комплексу «Троянда» - це кухня.

Нашим гостям ми надаємо 2 типи харчування: комплексне харчування і харчування по меню. Сніданок включений, подається з 8:00 до 10:00. Графік роботи кафе з 8.00 до 22.00, в кафе представлено постійно діюче меню, широка барна карта, дитяче меню, сезонні пропозиції, а також комплексне меню.

Морське повітря, смачна кухня і легка музика стануть незамінними супутниками вашого відпочинку в ресторані «Троянди».

Послуги нашої бази відмінно підходять для корпоративних заходів. База забезпечить умови для корпоративного відпочинку, поєднаного з веденням бізнесу.


Басейни

Незважаючи на те, що до моря 5 хвилин, на території комплексу є три басейни з різною глибиною:

  1. каркасний басейн глибина 1.36м .;
  2. стаціонарний басейн глибина 1.50м .;
  3. стаціонарний басейн глибина від 1.20м. до 2.05м.

У зоні басейнів Ви знайдете шезлонги, столики і парасольки, якщо у Вас є необхідність в зоні ресепшн Ви можете отримати в користування безкоштовно рушники для басейну.

Ви можете почати ваш ранок з невеликого запливу або просто провести день біля басейну, насолоджуючись морським повітрям.


Пляж


Що може бути краще відпочинку біля моря? Це місце вибрала сама природа, щоб створити прекрасний літній пейзаж. А потім його обрали ми, щоб кожен гість комплексу «Троянда» зміг провести літо біля чорноморського узбережжя. Поруч з комплексом «Троянда» широкий пляж, чисте море, а за музичний супровід відповідає морський прибій і спів птахів.

Дитячий майданчик

Дитячі майданчики влаштовані так, що кожна дитина знайде, чим себе зайняти. На території готелю проходять ігри з аніматором, розвиваючі настільні ігри, квести для дітей, перегляди улюблених мультфільмів, фільмів.

Спортивний майданчик

На спортивному майданчику ви можете: пограти у волейбол, теніс, футбол, бадмінтон, зайнятися спортом на свіжому повітрі.

Миколаївська обл., Очаків, с. Чорноморка, пров. Приморський, 10
(067) 515-21-31, (096)143-93-27 (кафе)
Все права на сайт належать ТОВ "База відпочинку "Троянда" © 2019